Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Kamenická Rezidence

Kamenická Rezidence - obrázek

Kamenická Rezidence - obrázek

Kamenická 624/42, Praha 7 -Holešovice

Komfortní ubytování v prostorných a plně vybavených apartmánech, nebo pokojích hotelového typu v blízkosti Výstaviště Holešovice a parku Stromovka. Parkování je k dispozici ve dvorním traktu. Snídaně podáváme formou bufetu.Nejbližší tramvajovou zastávku – Kamenická - najdete cca 500 m od Residence Kamenická .Ceny od 59,- Eur za pokoj a noc vice viz. cenik nize

Rezervace: letenskaplan@email.cz

Residence Kamenická se nachází nedaleko centra Prahy, v těsné blízkosti Výstaviště a překrásného parku Stromovka. Ač se nachází pouhých pár minut od veškerých turistických atrakcí, zajisté Vás překvapí svou poklidnou atmosférou, jako stvořenou pro odpočinek a relax. Residence Kamenická Vám nabídne komfortní ubytování a to buď v prostorných a plně vybavených apartmá nebo v útulně zařízených pokojících hotelového typu. Pozitivem je zajisté také možnost parkování,a to přímo ve dvorním traktu. K ubytování samozřejmě patří také snídaně, které jsou podávány formou bufetu.

PRICE LIST 2008

Apartmá - Apartment - Appartamenti - Appartement

5.1.-31.10.

1.11.-27.12.

28.12.-3.1.

Apartment 2 persons

89 EUR

79 EUR

139 EUR

Apartment 3 persons

99 EUR

89 EUR

159 EUR

Apartment 4 persons

109 EUR

99 EUR

179 EUR

Pokojíky - Rooms - Camere - Zimmer

5.1.-31.10.

1.11.-27.12.

28.12.-3.1.

Single room

59 EUR

49 EUR

109 EUR

Double room

69 EUR

59 EUR

129 EUR

Uvedené ceny jsou platné za pokoj a noc, včetně snídaně, DPH a všech poplatků.

Apartmá jsou svou velikostí přibližně 70 m2 určena pro 2-4 osoby. Velká většina má vlastní balkon s možností příjemného posezení. Samozřejmostí je psací stůl, telefon, možnost připojení k internetu, kabelová televize. V koupelně je Vám k dispozici fén, nechybí hotelová kosmetika. Každodenní úklid zahrnuje výměnu ručníků, v kuchyni pak doplnění minibaru. Apartmá mají vlastní bezpečnostní schránku, cennosti však můžete také uložit do trezoru v kanceláři residence. Nechybí ani elektronické zavírání dveří na magnetickou kartu. Pro rodiny s dětmi máme připravenu dětskou postýlku.Zdarma Vám zapůjčíme žehličku či umožníme použití pračky.

Obrazek 

 

Většina pokojů nabízejí ubytování pro 1 až 2 osoby s možností oddělených lůžek. V koupelně najdete sprchový kout a toaletu. Nechybí hotelová kosmetika. V recepci residence je možnost zapůjčení fénu.Každodenní úklid zahrnuje výměnu ručníků. Všechny pokoje mají kabelovou TV, připojení k internetu, telefon. Cennosti je možno bezplatně uložit v kanceláři residence. Nechybí elektronické zavírání dveří na magnetickou kartu. I zde je možno umístit dětskou postýlku. Zdarma Vám zapůjčíme žehličku či umožníme použití pračky.


Obrazek 

Ne 17. únor 2008, 12:24:01 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one