Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Art Hotel Praha

Nad Královskou oborou 920/53, Praha-Bubeneč

Art Hotel Praha je čtyřhvězdičkový nově postavený hotel s expozicí českého moderního umění. Hotel se nachází v blízkosti historického centra Prahy, v klidné čtvrti v sousedství rezidenčních vil a zahraničních ambasád, s překrásným výhledem na Prahu. Nedaleký park Stromovka vybízí k procházkám a relaxaci.

Stylový a pohodlný interiér a okolí hotelu činí ART HOTEL PRAHA ideálním jak pro obchodní klientelu, tak pro klienty přijíždějící za odpočinkem do „stověžaté Prahy“. Dovolte nám zmínit nejdůležitější fakta o poloze hotelu: * Situován v residenční čtvrti v blízkosti zahraničních ambasád. * Vzdálen všem hlukům velkoměsta - okna jsou situována do klidného parku a residenční čtvrti. * Blízký park Stromovka vábí k relaxaci, joggingu nebo jen k procházkám, jízdě na kolečkových bruslích, na kole, koních, k návštěvě planetária, ruského kola a jiných atrakcí. * Další park Letná nabízí z laviček či útulných restaurací nádherný výhled na celou metropoli a také příležitost zahrát si venkovní tenis. * Jen 10 minut chůze a jste v historickém srdci Prahy - Pařížská ulice a Staroměstské náměstí - ocitnete se ve středověku plném kouzelných klikatých uliček, mostů, gotických a barokních kostelů, renesančních paláců, malých obchůdků a kavárniček, což činí Prahu jedním z nejromantičtějších míst na světě. * Apartmány nabízí výhled na klenot české historie - Pražský hrad. Jen 15 minut chůze a můžete obdivovat největší hradní komplex na světě, jeho zahrady, interiéry a sbírky starého českého umění.. * 1 km vdálené Pražské veletrhy a výstaviště jsou místem konání mnoha veletrhů, ale také Lapidária, Mořského světa a Křižíkovy fontány. * 500 m vzdálená Národní galerie potěší příznivce moderního umění a 500 m vzdálené Národní technické muzeum má unikátní kolekce z oblasti vědeckého a technického pokroku. * 7 minut jízdy městskou dopravou a můžete obdivovat secesní budovu Obecního domu, kde se konají výstavy, koncerty, společenské akce a festival Pražské jaro.. * Během 7 minut MHD se přenesete do centra kulturního a společenského života Prahy – ulice Na Příkopě a Václavské náměstí - čekají Vás obchodní domy, kina, restaurace, kavárny, diskotéky, kasina, kluby, Národní muzeum a Pražské muzeum voskových figurín. * Během 10 minut Vás MHD dopraví na Strahovský klášter s obrazovou galerií a vzácnou knihovnou, nebo můžete navštívit rozhlednu a labyrint na Petříně. * Je velmi snadné dostat se k hotelu MHD – 60m je na nejbližší tramvajovou zastávku Sparta a 300m na stanici metra Hradčanská - cesta do centra trvá 7 minut. * Hlavní vlakové nádraží je vzdálené 5 km (10 minut taxíkem) a vlakové nádraží Holešovice je vzdálené 2 km (5 minut taxíkem). * Hotel je situován na cestě z letiště a vzdálenost 12 km umožňuje dostat se tam taxíkem během 15 minut.

Art Hotel Praha má 22 dvoulůžkových pokojů a 2 podkrovní apartmány, které jsou vybaveny: * klimatizace všech pokojů * moderně řešena koupelna * vysoušeč vlasů * telefon s přímou linkou * TV/SAT/RADIO/HODINY * minibar * centrální zapínání/vypínání světel * kartový systém * požární hlásiče * zdarma připojení na internet * trezor * kufr box * moderní obrazy Apartmány hotelu jsou ještě vybaveny: * Kompletně zařízena kuchyň * Terasa

 

 

Ne 17. únor 2008, 12:04:07 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one