Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Ztracený Ráj

Ztracený Ráj - obrázek

Ztracený Ráj - obrázek

Čechova 9, Praha 7, tel: +420 775 390 570

Otevřeno je denně od 11 do 23 hodin, zahrádka do 21.30 hodin

Restaurace ZTRACENÝ RÁJ se nachází v Praze 7 Bubenči č.p. 239, Čechova ulice 9 viz mapa. Nedaleko restaurace se nachází všeobecně známá Stromovka a neméně známá Letenská plán. Dostupnost k restauraci je tramvají z metra trasy ”A” stanice Vltavská pres Strossmayerovo náměstí směrem na Letenské náměstí, nebo z metra trasy ”B” stanice Hradčanská směrem na Letenské náměstí. Restaurace se nachází cca 100 metru od zastávky tramvaje ”Letenské náměstí”. Ulice Čechova je přímo proti výjezdu z letenského tunelu.


Restaurace byla slavnostně otevřena 28. června 2000 po celkové generální rekonstrukci. Nájemce pan Roman Dostál zrekonstruoval restauraci do stavu, který zapadá do vzhledu 100 let starého domu. Interiér je obohacený prodejní galerií moderních obrazu (viz. Galerie). Interiér disponuje 50 místy v restauraci a 40 místy na zahrádce.
Charakteristika :
 • studená a teplá kuchyně, minutky pivo Staropramen,
 • speciality staročeské kuchyně viz. jídelní lístek
 • nabídka polední menu v době od 11:00 do 15:00 hod
 • točené pivo Staropramen, Stella Artois, Granát
 • velký výběr nealkoholických nápojů
 • Otevírací doba od 11 do 23:00 nebo na přání zákazníků déle
 • 40 míst k sezení v příjemném prostředí
 • při otevření zahrádky celkem 90 míst venku 50 míst
 • možnost pronájmu pro individuální oslavy, svatby, večírky, promoce
 • Velkoplošné promítání sportovních přenosů
 • restaurace se nachází v příjemném prostředí nedaleko Stromovky, Letenské pláně
  a stadionu Sparty PrahaZahrádka poskytuje především v létě příjemné posezení v blízkosti Stromovky. Nabízí se zde proto možnost krásného posezení i v letním dešti. Atmosféra Restaurace Ztracený Ráj je vhodná pro odpolední zastávku i rodin s dětmi, případně nejrůznějších uskupení a společností, kteří navštíví park Stromovka.
Tak jako jsme inovovali vzhled interiéru naší restaurace, tak mají nový vzhled i naše internetové stránky. Byli bychom rádi, kdyby jste se i v našem virtuálním prostoru cítili co nejlépe. A podobně jako vzhled restaurace nestačí pro to, aby host odcházel spokojen, vylepšujeme i naše služby internetové. Nyní Vám nabízíme možnost nechat se e-mailem informovat o naší denní nabídce, případně o chystaných akcích. Pokud se chcete vyjádřit k čemukoli v souvislosti s naší restaurací, k prostřed a zda Vám chutnalo, připravili jsme návštěvní knihu, kam můžete své postřehy či připomínky napsat. Prohlédněte si tedy jak to u nás vypadá a co se vaří v naší kuchyni. A hlavně přijdete ochutnat, určitě si vyberete. Nabízíme Vám skutečnou domácí kuchyni a věříme, že se k nám budete rádi vracet. Třeba také při slavnostních příležitostech, svatbách a podobně,ke kterým můžete použít náš salonek.

 

Restaurace využívá původní kamenný sklep s konstantní teplotou, která zaručuje vynikající chuť točených plzeňských piv: světlá 12, černá tmavá 10 Straopramen,l točená citronová limonáda. K dispozici je bar a v něm široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů
Kuchyně restaurace Ztracený ráj Vám nabídne jídelní lístek s více jak 50 hotovými jídly.
Interiér je vhodný pro pořádání svateb, oslav narozenin, školní srazy, promocí, firemní večírky


So 8. březen 2008, 23:11:33 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one