Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.
Františka Křížka 15, Praha 7

Telefon: +420 233 382 606,         E-mail:info@biooko.net

S touhou po krásných obrazech a důležitých tématech v rámu velkého plátna, chceme se s vámi podělit o dobré filmy, chytrou zábavu, zahraniční objevy i domácí produkci.

 

BIO OKO - PROGRAM KVETEN 2008  

Kudy k nám? - Nejlépe ze zastávky metra Vltavská anebo tramvají číslo: 1, 5, 8, 12, 14, 17, 25, 26 ze zastávky Strossmayerovo náměstí.

Bio Oko
Provozovatelem Bio Oko je občanské sdružení JSAF, které je kromě jiných aktivit pořadatelem Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji hlava.

Co můžete v oku vidět:
- Reprízy filmů české distribuce v kině blízko u vás! Oko zůstává kinem Prahy 7.         - Domácí kino, kde si každý člen rodiny najde v týdnu i několik projekcí právě pro sebe. V časech odpoledních a podvečerních.
- Dokumentární filmy na plátně! Dokumenty z české distribuce i nedistribuční projekce. Filmy krásné i poučné, často provokativní a odvážné. Dokumenty nejsou jenom televizní pořady – přijďte se podívat na filmy s důležitými aktuálními tématy, které vás překvapí i svojí filmovou podobou, poutavými příběhy, a často i trefnou ironií či chytrým humorem.
- Premiéry distribučních filmů společnosti Artcam. Kino Oko má čest vám v premiérových uvedeních přinášet kvalitní filmy distribuční společnosti, která do Česka přináší např. tvorbu Francoise Ozona.
- Noční projekce. Celý týden můžete chodit do kina na hrané filmy i v pozdním čase 21:30.
- Filmy okrajových žánrů. Experimentální, studentské, animované, hudební filmy.
Jednorázové příležitostné projekce výjimečných filmů. Kino Oko pro vás bude přivážet filmy, které se jinak neobjeví v české distribuci, ale jsou to významné kinematografické počiny, filmy úspěšné na zahraničních festivalech, výrazné filmy národních produkcí.
- Ozvěny českých i zahraničních festivalů.

 


 Pronájem
V případě zájmu o pronájem prostor kontaktujte vedoucí kina, Alenu Marcovou na 776 012 369 nebo info@biooko.net.

- Kapacita kinosálu: 396 (přízemí 285 sedadel / balkon 111 sedadel)
- Technika: 35mm, DVD, zvuk Dolby
- Kapacita mezaninu (vhodný pro společenské události): 60 osob
- Bezbariérový přístup
- Wifi zdarma

 

St 28. květen 2008, 18:34:34 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one