Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Galerie HEŘMANOVA 35

Galerie HEŘMANOVA 35 - obrázek

Galerie HEŘMANOVA 35 - obrázek

 Tel: +420 733 212 907, E-mail: galerie@hermanova35.cz

Jiří Vokurka
OBRAZY
od 25. dubna do 20. května 2008
do kavárny Meleme kávu, Schnirchova 26, Praha 7
otevřeno denně 14.00 – 22.00 

Představuje se Vám Galerie Heřmanova 35, která zahájila svoji činnost v květnu 2004 a ukončila v červnu 2006.

Kromě pravidelných autorských výstav u nás bývaly prodejní výstavy obrazů a grafiky (Eva Heřmanská, Jiří Šorm, Karel Demel, Jiří Sozanský, Zdeněk Netopil, Václav Frydecký, Pavel Skalník, Ctirad Stehlík, Jiří Vokurka, Jan Tichý, František Flašar, Miroslav Gemrot, Olga Otáhalová, Jaroslav Klát, Edvard Milka, Vladimír Novák, František Segrado, Vladimír Veselý, Olga Vychodilová, Alice Vegrová, Vichian Boonmeemak, Lucie Neuwirtová, Jiří Neuwirt, Petr Poš, Berenika Ovčáčková, Arnošt Chabera, Adam Uchytil, Jiří Vorel), aradecorů (Jaroslav Jelínek), plastik (Jasan Zoubek, Zuzana Valenová, Igor Kitzberger), mozaiky (Šárka Hejnová), originálních oděvů (Eliška Nová, Kateřina Kočková), skla (Zdeněk Lhotský) a keramiky (Šárka Radová, Magdalena Monhartová, Božena Kolská, Marie Mastná).


Galerie spolupracuje s chráněnými dílnami Textilní dílnou Gawain a Letohrádkem Vendula – řemeslná manufaktura lidí se zvláštními potřebami a prodává jejich výrobky (koberce, svíčky, batikované šátky, tašky z ovčí vlny). V březnu 2005 uspořádala výstavu dřevěných plastik arch. Jiřího Vorla doplněnou výrobky Letohrádku Vendula. Připojovala se k charitativním akcím jako byla například dražba uměleckých děl ve prospěch lidí postižených vlnou Tsunami. V dražbě ve Výstavní síni Mánes a na následných výstavách byla prodána díla dodaná Galerií Heřmanova 35 v hodnotě 104.000,- Kč (Olbram Zoubek, Jiří Anderle, Igor Kitzberger a další) Celkem bylo předáno Červenému kříži 495.000,- Kč. V červenci 2004 zde byla uspořádána dražba, jejíž výtěžek byl věnován na pomoc Záchranné stanici pro divoká a exotická zvířata v Praze - Jinonicích.


Pro dětské diváky jsme mívali vyhrazené měsíce červen a prosinec, kdy byly pořádány podobné výstavy jako Obrázky z pohádek (ilustrace, marionety, filmové loutky, rekvizity).
Pravidelně u nás byly pořádány koncerty, přednášky a autorská čtení.

Galerie Heřmanova 35 dále nabízí expertní poradenství a služby v oblasti interiérových řešení (barevné řešení, instalace obrazů apod.), tvorba mozaikových obrazů pro interiéry i exteriéry na zakázku (vstupní haly, kuchyně, zimní zahrady, atria, bazénové a saunové zázemí, restaurace), návrhy exkluzivních modelů pro společenské příležitosti, firemní loga, plakáty, dioramata, restauratérské práce (obrazy, nábytek, kov, užitkové předměty).


PROSTOR GALERIE
aneb Jak to u nás bylo hezké...
Celková plocha galerie: 120 m2

Prostory které byly určené pro autorské výstavy: 26 m2 (s výlohou) a 43 m2

Prodejní část: 22 m2

St 28. květen 2008, 18:58:49 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one