Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Dopravní opatření v souvislosti s uzavřením třídy Milady Horákové - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8085"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Asi nelze nesouhlasit ale na most či mosty v okolí Suchdola na 100% take dojde. Ja zastavám názor že tunel dobry. Samozřejmě nejsem schopen odhadnout zda vynaložené investice jsou adekvatní či nikoliv. Jen tak na okraj ja byl i pro stavbu knihovny pana Kaplickeho.
A jěšte jednu ponámku, nejdříve mělo město tlačit na SOKP, ale je tomu naopak, proč. Je to jednoduché, obyčejný občas v tom vidí jasnou logiku, ale magistrát v tom vidí jeho logiku a to sice, to, že v první řadě ho nazajímají co chtějí občané, za druhé u korýtek mohou přijít změny a jak všichni víme všichni zainteresovaný jsou stavebními lobby velice štědře odměněny, tak proto tak proto ten ohromný tlak zainteresovaných.
naprosto souhlasím z p. Malíkem, tak to opravdu bude,z důvodu trasování tunelu Blanka pod Stromovkou není možné udělat odpovídající napojení na magistrálu u Vltavské, takže všechny auta co chtějí na magistrálu pojedou dále po Veletržní dolů k Vltavské. Dokonce p. Bém řekl, že počítají s poklesem na Letné ne na 1/3 ale pouze o 1/3 protože 2/3 míři na magistrálu. A jinak k SOKP to je opravdu absolutní neschopnost prosadit výstavbu 518 A 519 v J variantě: Postoj a argumenty ekoteroristů ze Suchdola a spol jsou polopravdy a nejde jim o nic jiného něž to odsunout pod okny někoho jiného. Nechal bych je bydlet na Letné a potom by mluvili jinak. Stavba SOKP je v zájmu většiny na P6, P7, P8, tak nechápu proč už to magistrát neprosadil !!!
Letná vyrovnává prakticky nulovou možnost provozu mezi pravým a levým břehem Vltavy v severní části Prahy. Pokud by se postavil jeden most u Lysolaj, druhý v oblasti Suchdola a třetí v oblasti Roztok, bude na Letné poloviční provoz (a to nepředpokládám žádné dálniční obchvaty, ale normální propojení břehů, jakých je v Praze desítky). Proti součsným 30 miliardám za tunely, které stejně nic nevyřeší, by to stálo pár milionů.smiley
Letna touto stavbou klidu nedojde. Aut zde projede stále hodně a ještě se chvíli zastaví při výjezdu z tunelu. Tunel je nesystémové řešení, za příliš mnoho peněz. O tunelu rozhodli ti samí politici, kteří nebyli schopni rozhodnout o severním obchvatu. Jestli předpokládáte, že někdo uzavře Veletžní ulici či magistrálu jenom proto aby se projevil význam zmíněného tunelu , tak to zřejmě musíte být poměrně najivní. Tranzitní doprava nebude směřovat s dvacetikilometrovou objížďkou jenom proto, že je to naše přání. Malík
Malík
Pokud ja vim tak varianta s okruhem pres Suchol je stale v projektech a jednoho dne bude realiziovana. A Jakou magistralu mate na mysli? z Veletrzni ulice se na zadnou magistralu napojit nepujde nebot jako takova jiz nebude fungovat - kdo bude chtit jet na Brno ci Teplice vyuzije jiz stavajici okruhy vcetne toho co povede casem pres Suchdol.
Tranzitní doprava, která dnes směřuje po Evropské ulici bude stejně přejíždět přes Letnou vjezdem do tunelu. Zároveň auta směřující na magistrálu budou vyjíždět z tunelu na Letné a Veletžní ulicí směřovat k začátku magistrály. Na těchto trasách bude určitý nárůst dopravy , jelikož sem bude směřovat část dopravy, které dnes jezdí přes Jižní spojku. Je to ostudné, že zastupitelé magistrátu nedokázali prosadit efektivní obchvat přes Suchdol, ačkoli měl vyhrazené pozemky již za komunistů. Tyto tunely jsou málo muziky za hodně peněz.

Malík
Malík
nevim co presne myslite ale pokud jde o Letnou tak se jedna o tunely ktere maji zklidnit dopravni provoz od Petynky k mostu Barikadniku tudiz se nejedna o obchvat jako takovy i kdyz z casti i tato sit tunelu je a bude soucasti obchvatu. Myslim ze tyto tunely Letne moc ulehci a stane se z ní opravdu klidna zona a z Veletrzni ulice mozna dalsi krasny bulvar.
Obchvat města vést centrem města - to mohli vymyslet pouze inteligenti na našem magistrátu. Je to sice dražší varianta a vlastně moc toho neřeší. Břevnovem a Dejvicemi stále vést tranzitní doprava. Letné to bohužel moc klidu také nepřidá.

Malík
Malík
Obchvat města vést centrem města - to mohli vymyslet pouze inteligenti na našem magistrátu. Je to sice dražší varianta a vlastně moc toho neřeší. Břevnovem a Dejvicemi stále vést tranzitní doprava. Letné to bohužel moc klidu také nepřidá.

Malík
Malík
Út 28. říjen 2008, 20:33:09 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one