Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.
ustavujícího zasedání Zastupitelstva MČ Praha 7 - obrázek

ustavujícího zasedání Zastupitelstva MČ Praha 7 - obrázek

Svolání ustavujícího zasedání Zastupitelstva MČ Praha 7 na čtvrtek 11.11.2010 od 15:00 hodin.

Egypt - cesta ke věčnosti - Prazsky Hrad - obrázek

Egypt - cesta ke věčnosti - Prazsky Hrad - obrázek

Praha - Pražané zřejmě v roce 2012 spatří na Pražském hradě na výstavě "Egypt - cesta ke věčnosti" předměty z jedinečného nálezu dosud nevykradené hrobky faraona Tutanchamona a vybrané ukázky umění starého Egypta. Jádrem expozice budou sbírky z padesátileté tradice českých výzkumů staroegyptské civilizace zejména v Abúsíru. V minulých dnech totiž navštívila česká delegace Káhiru, kde se konala klíčová jednání k připravované výstavě, která budou pokračovat ještě v příštích třech měsících, uvedla v tiskové zprávě Filozofická fakulta Univerzity Karlovy.

BARMANSKÉ OLYMPIJSKÉ HRY ve stylu 30. let  - obrázek

BARMANSKÉ OLYMPIJSKÉ HRY ve stylu 30. let - obrázek

V pražské Stromovce se uskuteční dne 12.9.2010 od 14h jedinečný festival Gentlemanů a Ladies 30. let, kde bude v netradičních disciplínách soutěžit 30 nejlepších pražských barů. Únikátní akce se tak budou účastnit barmani z pražských barů a odehraje se tak něco, co tady opravdu ještě nebylo. Na 30 pražských barů se utká na jednom hřišti, při nejvtipnějších disciplínách! Akce se budou namátkou účastnit bary Tretter´s, Bugsy´s, La Bodeguita del Medio či Cloud 9. Diváci tak budou svědky skutečně exkluzivních momentů.

Farmářské trhy v Holešovicích - obrázek

Farmářské trhy v Holešovicích - obrázek

Temíny farmářských trhů v Holešovické tržnici

Farmářské trhy se konají vždy 8:00 do 14:00 hodin v hale 22 a v přilehlých venkovních prostorech.

Farmářské trhy obohatí běžný sortiment haly 22 o domácí uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, víno, mošty, medové produkty apod.

Hradčanská bude od září zase pro lidi, ne jen pro bagry - obrázek

Hradčanská bude od září zase pro lidi, ne jen pro bagry - obrázek

Po dlouhém roce a půl se vrátí pražské tramvaje na Hradčanskou. Okolí stanice metra začne 1. září opět fungovat. Tramvaje však stále nepojedou přes Prašný most až k ulici U Brusnice a auta tudy projedou jen směrem do centra.

Šlechtova restaurace ve Stromovce vstává z mrtvých. Bude v ní kavárna - obrázek

Šlechtova restaurace ve Stromovce vstává z mrtvých. Bude v ní kavárna - obrázek

Přesně 180 milionů korun spolkne rekonstrukce Šlechtovy restaurace v Královské oboře. Ta od požárů v letech 1978 a 1980 chátrá. Opravy by měly být hotovy zhruba za dva roky.

Přidejte svoji firmu do katalogu - obrázek

Přidejte svoji firmu do katalogu - obrázek

Máte firmu na Praze 7 a chcete ji bezplatně zaregistrovat do nového katalogu firem na hobulet.

3. 6. 2010 
Postupujte následovně:
1) Klikněte na tlačítko " PŘIDAT FIRMU", které je umístěné pod výpisem kategorií v horní části stránky (konkrétně pod kategorií potraviny).
2) Vyplňte údaje o vaší firmě do formuláře, který se zobrazí.
3) Klikněte na pole " ULOŽIT" na konci formuláře.
4) Váš požadavek se automaticky odešle administrátorovi, který firmu potvrdí do 2 pracovních dnů.
Největší farmářské trhy budou v Holešovicích dvakrát do měsíce  - obrázek

Největší farmářské trhy budou v Holešovicích dvakrát do měsíce - obrázek

Farmářské trhy v Holešovické tržnici budou pokračovat i po prázdninách a to dokonce dvakrát do měsíce. Nejbližší trh se bude konat 28. srpna a poté každou druhou sobotu v měsíci až do konce listopadu.

Ve veletržní ulici stále platí zákaz vjezdu vozidel nad 6 t a výjimku má 15 vozů Městského okruhu a cca 10 dalších. Výjimky musí být ve voze a PČR je musí kontrolovat.  PČR byla požádána o zvýšený dozor. - zdroj MC Praha 7

Beh do letenskych schodu - obrázek

Beh do letenskych schodu - obrázek

Beh do Letenskych schodu pro vsechny letenaky i neletenaky - pravidla jsou naprosto jednoducha cas si meri kazdy sam ( nejlepsi bezci budou muset svuj vykon zopakovat v zari a ucasti odborne komise.

 

Čeká vás 258 schodu, přesná trasa, Start point i cíl viz fota níže.

( Další informace naleznete na facebook.com - Letna Praha 7 )


6 měsíců „natvrdo“ za pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství  - obrázek

6 měsíců „natvrdo“ za pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství - obrázek

Páteční průběh soudního jednání u OS Kladno „nezklamal“. Přiložené fotografie, zvukové a video záznamy spolu s mojí stížností hovoří za vše! Ing. Jiří Fiala “vyfasoval“ za nic 6 měsíců „natvrdo“. Česká justice i její kontrolní mechanismy naprosto selhaly. Pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství v Nymburku tak bylo zcela oprávněným gestem a činem. Rok a půl po „činu“ zatknout a odsoudit je „úžasný“ výkon české justice! Závěrečná řeč Jiřího Fialy spolu se závěrečnou řečí jeho obhájce Mgr. Jana Kutěje, zastupujícího na poslední chvíli a bez možnosti řádné přípravy, jsou obžalobou české justice. „Soudce“ Koudelka tak vyhověl vůli justiční mafie, aby byl Jiří Fiala opět trochu uondán a potrápen. Jistě si byl vědom, že odvolání nemůže být neúspěšné. Za páteční „výkon“ by měl být soudce Koudelka okamžitě odvolán z funkce – ostatně jej Jiří Fiala během celého jednání nikdy titulem „pane soudce“ neoslovil - místy byl pánem soudní síně více pan Fiala.

VOLBY 2010 - Informace pro voliče  - obrázek

VOLBY 2010 - Informace pro voliče - obrázek

Voličské průkazy

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky byly vyhlášeny rozhodnutím prezidenta republiky ze dne 8. února 2010. Tyto volby se konají ve dvou dnech,  v pátek 28. května 2010 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a v sobotu  29. května 2010 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

Voličem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky je státní občan České republiky, který alespoň druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let.

Sídla volebních okrsků  - obrázek

Sídla volebních okrsků - obrázek

Sídla volebních okrsků pro volby do  Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky ve dnech 28. a 29. května 2010

Na území Městské části Praha 7 je celkem  36 volebních okrsků  a jejich sídla jsou následující:

O vikendu 6.2.2010 se ztratilo štěně - obrázek

O vikendu 6.2.2010 se ztratilo štěně - obrázek

O vikendu se ztratilo štěně v horní časti Stromovky v okolí dětského hřiště. Slyší na jméno Adam a jsou mu tři měsíce, je to vysoký hubený kříženec loveckých plemen, má tmavě hnědou srst se skořicovým žíháním na břiše. Kontakt p. Vacek 604682630 nebo p. Pošta 604 693 049 ( Nálezce prý bude odměněn )

Oznamujeme občanům, kteří bydlí v domech  ulic Dukelských hrdinů, Milady Horákové,  Kostelní, Veletržní, Korunovační, U Smaltovny, Dělnická, Komunardů, Plynární, Osadní, U Průhonu a na Ortenově a Strossmayerově náměstí, dále domů městské části, které nebudou privatizovány, že si mohou objednat truhlík s květinami pro výzdobu oken směřujících do ulice. 

Truhlíky budou poskytovány zdarma na základě objednání nejpozději do 10. března 2010

V rámci organizovaného mobilního sběru nebezpečných odpadů mohou občané, prostřednictvím obsluhy vozidla, odevzdat k odstranění následující druhy nebezpečných odpadů:
- baterie, akumulátory
- nádoby od sprejů
- mazací oleje a tuky (ne jedlé či potravinářské tuky)
- ředidla a barvy
- léky a teploměry
- kyseliny a hydroxidy
- lepidla a pryskyřice
- detergenty (odmašťovací přípravky)
- fotochemikálie
- pesticidy (přípravky na hubení hmyzu, hlodavců, plevelu, odstraňování plísní)
- zářivky a výbojky

Harmonogram mobilního svozu nebezpečných odpadů v hl. m. Praze je zveřejněn na http://envis.praha-mesto.cz a na stránkách spol. Pražské služby, a.s. www.psas.cz.

Termín zápisu do mateřských škol zřizovaných městkou částí Praha 7 bude jednotně

 ve dnech 14.4. – 15.4. 2010 od 13 do 17 hodin

Neda mi to a musim zde uvest dopis ktery v poslednich dnech zvedl pomerne dost emoci a vyvolal spoustu diskuzi. Pokusil jsem se k nekterym neznamym vyrazum pridat vysvetlivky.

Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one