Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

TSK nabízí informace o blokovém čištění zdarma přímo do e-mailu

Technická správa komunikací hl. m. Prahy spouští novou službu TSK info.  Jedná se o bezplatnou službu, která nabídne zasílání aktuálních informací nejen o pražské dopravě na e-mailovou adresu. „Jako první jsme zprovoznili informace o blokovém čištění komunikací. Uživatel po registraci dostane do zadaného adresy informace o chystaném blokovém čištění v jím zvolené ulici či ulicích vždy týden a jeden den před samotným čištěním,“ informoval Tomáš Mrázek, tiskový mluvčí TSK.

TSK tímto rozšiřuje portfolio informačních kanálů o blokovém čištění. Již nyní jsou informace o čištění na webu TSK, zveřejňují je jednotlivé městské části ve svých radničních listech i na svých internetových stránkách. „Touto službou motoristům nabízíme další možnost, jak se vyhnout případnému odtahu. Tím lidé ušetří své peníze a nám usnadní práci při úklidu komunikací,“ zdůraznil Mrázek. „Hlavním vodítkem však i nadále zůstává dopravním značení, které se při blokovém čištění objeví v ulicích týden před dnem čištěním,“ doplnil mluvčí.

Zájemci naleznou odkaz na službu TSK info na přímo na hlavní stránce společnosti www.tsk-praha.cz. K aktivaci služby je nutná registrace, po vyplnění registračního formuláře je zájemci zaslán e-mail na adresu jím uvedenou v registračním formuláři se žádostí o autorizaci. Autorizovaný uživatel se může následně přihlásit a po přihlášení si nastaví zasílání požadovaných informací. „Za zasílání informací uživatelé nic neplatí,“ podotkl Mrázek.

TSK na stejném principu v nejbližších týdnech nabídne i zasílání informací například o obsazenosti parkovišť P+R, o aktuální dopravní situaci či údaje z meteočidel.
 

Další informace:

Tomáš Mrázek - tiskový mluvčí TSK hl. m. Prahy

Tel.: 602 767 808, 257 015 527

E-mail:  tomas.mrazek@tsk-praha.cz

St 8. duben 2009, 20:44:34 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one