Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Running Hall

Místo, kde najdete vše, co běžec potřebuje. Rohový dům ulic Milady Horákové a Františka Křížka v Praze 7 na Letné se proměnil v Running Mall ( který byl otevřen 26.8.2013 ), unikátní běžeckou křižovatku v srdci Evropy.
Running Hall

Running Hall

Running Hall Praha 7
Přinese milovníkům běhu vše, co si jen mohou přát. „Je to skvělá myšlenka vytvořit takové místo pro setkávání a inspiraci všech běžců. Chtěli jsme ho už dávno otevřít v New Yorku, ale předběhli jste nás,“ složila RunCzech týmu poklonu Mary Wittenberg, ředitelka slavného newyorského maratonu.

V Running Mallu sídlí nový PIM Běžecký klub, který svým členům nabízí komfortní zázemí s šatnami a sprchami, které je možné využít samostatně nebo v rámci tréninku s profesionálním trenérem. Na své si zde přijde každý - začátečník i pokročilý. Trenér poradí s běžeckou technikou i přípravami na závod. Na programu jsou také pravidelná setkání, společenské akce i besedy s lidmi, kteří mají o běhání co říci. Konferenční sál Emila a Dany Zátopkových, který je součástí Running Mallu, přivítá kromě profesionálních trenérů, špičkových atletů, lékařů a odborníků také docela obyčejné běžce.

Ideální zázemí po tréninku poskytuje Water Bar, který nabízí řadu osvěžujích nápojů a občerstvení. Díky připojení wifi je možné vyřídit i pracovní povinnosti.

Už brzy se členové klubu můžou těšit na Sport Lounge, což nebude nic menšího než útulná běžecká tělocvična s běhacími pásy, posilovacími stroji, ale také fotbálkem a ping-pongem. Prostě ideální místo na aktivní odpočinek!

Jediné, co vám už bude chybět k vyběhnutí, je to správné běžecké vybavení. Ale i na to v Running Mall mysleli. Značka adidas, přední světový výrobce sportovního zboží, zde otevře svou vůbec první běžeckou prodejnu adidas Running v České republice. Milovníci běhu zde najdou nejnovější kolekce a nejširší běžecký sortiment značky adidas, to nejnovější na trhu, co nejde pořídit v jiných prodejnách. Díky nejnovějším běžeckým technologiím poradí s výběrem vyškolení prodejci, kteří sami jsou, jak jinak, rovněž běžci.

Myšlenka vytvořit v Praze Running Mall vznikla v hlavě Carla Capalba, prezidenta organizačního výboru závodů RunCzech, který nadšeně dodává: “S běžci jsme se doposud potkávali jen pár dní v roce okolo závodů. Nyní ale máme místo, kde se s nimi můžeme setkávat každý den, takže se můžeme vzájemně inspirovat. Učinili jsme další krok k proměně Česka v nejlepší místo pro běhání v Evropě.”

Running Mall bude v týdnu od 2. do 7. září sloužit jako Grand Prix Expo, ve kterém si běžci budou vyzvedávat své startovní balíčky na závod O2 Grand Prix Praha a budou tak mít možnost vidět Running Mall na vlatní oči mezi prvními.

http://www.runczech.com/
Po 26. srpen 2013, 18:54:51 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one