Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Přidejte svoji firmu do katalogu

Přidejte svoji firmu do katalogu - obrázek

Přidejte svoji firmu do katalogu - obrázek

Máte firmu na Praze 7 a chcete ji bezplatně zaregistrovat do nového katalogu firem na hobulet.

3. 6. 2010 
Postupujte následovně:
1) Klikněte na tlačítko " PŘIDAT FIRMU", které je umístěné pod výpisem kategorií v horní části stránky (konkrétně pod kategorií potraviny).
2) Vyplňte údaje o vaší firmě do formuláře, který se zobrazí.
3) Klikněte na pole " ULOŽIT" na konci formuláře.
4) Váš požadavek se automaticky odešle administrátorovi, který firmu potvrdí do 2 pracovních dnů.

V září se do vašich schránek opět dostane praktická brožura Katalog firem v Praze 7 s aktualizovanými údaji.

27. 7. 2010 

Praktický katalog živnostníků a firem sídlících na Sedmičce, který MČ Praha 7 zdarma distribuovala loni v létě do všech domácností, se díky velmi pozitivním ohlasům dočkal nejen elektronické verze, která funguje od 1. června na stránkách www.hobulet.cz, ale také aktualizovaného vydání. Městská část Praha 7 se rozhodla vydat aktualizovanou verzi tohoto praktického průvodce službami poskytovanými na Sedmičce, na základě spokojených ohlasů z řad nejen běžných uživatelů, ale i samotných podnikatelů. Do schránek dostanou nový katalog všichni obyvatelé Prahy 7 spolu se zářijovým výtiskem Hobuletu, a samozřejmě bude k dispozici ve všech informačních centrech MČ Praha 7. Katalog pomůže přehlednou a jednoduchou formou představit nabízené služby v sedmém pražském obvodu. Nespornou výhodou jsou také jeho rozměry, protože se pohodlně vejde do kabelky nebo brašny.

 

 

Zaregistrujte bezplatně svoji firmu do katalogu

Cílem městské části Praha 7 je podporovat živnostníky a vytvářet jim co nejlepší podmínky pro podnikání. Z toho důvodu mají všichni živnostníci a firmy možnost zdarma zveřejnit základní informace o nabízených službách, jak v tištěném katalogu, tak v jeho internetové verzi. 

Registrace je jednoduchá: stačí firmu zaregistrovat na webových stránkách www.hobulet.cz, kde pouze kliknete na odkaz ,přidat firmu‘ a zadáte údaje o svém podnikání. Do dvou pracovních dnů váš zápis schválíme a objeví se v internetovém katalogu. Pokud zápis zadáte do 10. srpna 2010, bude otištěn i v Katalogu firem v Praze 7, který v nákladu 30 tisíc kusů bude distribuován obyvatelům Prahy 7. Registrační formulář lze zaslat i poštou, stačí si jej vyzvednout v jakémkoli informačním centru MČ Praha 7.

Po vyplnění jej zašlete na adresu: Hobulet, Šaldova 26a, 182 00 Praha 8http://www.hobulet.cz/katalog/novy-zapis/
Ne 22. srpen 2010, 09:07:58 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one