Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Pražský maratón v sedmé městské části

Pražský maratón v sedmé městské části - obrázek

Pražský maratón v sedmé městské části - obrázek

Českou metropoli čeká tradiční maratónský víkend. Již 15. ročník atraktivní sportovní akce s mezinárodním obsazením vyvrcholí v neděli 10. května 2009 hlavním závodem Volkswagen Maraton Praha. Vzhledem k tomu, že se část toho významného běžeckého závodu odehrává také na území sedmého pražského obvodu, podpoří Praha 7 maratón zábavným doprovodným programem.

Městská část Praha 7 ve spolupráci se sdružením Nová Praha 7 vytvoří tak jako v předchozích letech speciální „fandící stanoviště“ u křižovatky ulic Komunardů
a Jateční
. Na tomto stanovišti bude od 9 do 12 hodin probíhat hudební produkce klubu Mecca a vystoupí zde také tanečnice z JNS Cheerleaders. Pro všechny fanoušky bude zdarma k dispozici cukrová vata. Další občerstvení bude připraveno za jednotnou cenu 7 Kč.

Volkswagen Maraton Praha povede na území Prahy 7 po trase nábř. Edvarda Beneše, nábř. Kpt. Jaroše, Bubenské nábř., Komunardů, Jateční, Jankovcova a Libeňský most.  Komunikace na této trase budou 10. 5. v rozmezí od 9:30 do 15:15 hodin uzavřeny.

Zároveň s hlavním závodem se 10. 5. uskuteční také nesoutěžní běhy. Jeden z nich Volkswagen Rodinný MiniMaraton letos startuje v 9:45 hodin na holešovickém Výstavišti.

V sobotu 9. 5. se v rámci maratónského víkendu uskuteční rovněž In-line Party, která bude startovat v 15 hodin rovněž z Výstaviště.

Již od čtvrtka 7. května se v prostorách pravého křídla Průmyslového paláce
a v přilehlém areálu Výstaviště koná Marathon sport Expo, jedinečný sportovní veletrh spojený s ukázkami aktivit sportovních i tanečních klubů, bojových umění, zdravotnických FIT seminářů o zdravém životním stylu a kondici. Návštěvníci Výstaviště budou moci navštívit velkou sportovní megashow – sportovní veletrh více než 60 firem s lákavými nabídkami a pestrým programem. Chybět nebudou autogramiády, vystoupení, soutěže a atrakce, které si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Více informací o maratónském víkendu na www.pim.cz.

 

Plánované uzavírky ulic 10. 5. 2009 v Praze 7

Dukelských hrdinů: 9:30 – 10:00

Nábřeží Edvarda Beneše: 8:55 – 14:40

Nábřeží kapitána Jaroše, Bubenské nábřeží, Komunardů: 9:00 – 15:00

Jateční, Jankovcova: 9:00 – 15:15

 

 zdroj: OU Praha 7


Čt 7. květen 2009, 09:56:36 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one