Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Praha 7 upravila Nabídka truhlíků s květinami pro výzdobu oken

Oznamujeme občanům, kteří bydlí v domech  ulic Dukelských hrdinů, Milady Horákové,  Kostelní, Veletržní, Korunovační, U Smaltovny, Dělnická, Komunardů, Plynární, Osadní, U Průhonu a na Ortenově a Strossmayerově náměstí, dále domů městské části, které nebudou privatizovány, že si mohou objednat truhlík s květinami pro výzdobu oken směřujících do ulice. 

Truhlíky budou poskytovány zdarma na základě objednání nejpozději do 10. března 2010

Odběr truhlíků je předpokládán po 15. květnu 2010. Informace o předání truhlíků budou občanům upřesněny v dostatečném předstihu.
Na každé okno směřující do ulice je možné objednat jeden truhlík, který zde musí být umístěn a ošetřován minimálně jedno vegetační období. Umístění a ošetřování truhlíků musí zajistit občan, který si je objednal.
Občané si mohou vybrat ze 3 variant – 1. truhlík s pelargoniemi (muškáty), 2. truhlík s letničkami, 3. truhlík s rostlinami vhodnými do polostínu.

Tímto vyzýváme všechny zájemce, aby nejpozději do 10. března 2010 kontaktovali pracovníky Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 7 na tel. 220 144 151-5 nebo na e-mail: hrubaz@p7.mepnet.cz a sdělili jim počet a druh požadovaných truhlíků. Při objednání je nutné sdělit jméno, bydliště a telefonický kontakt zájemce.

Po 8. únor 2010, 09:11:18 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one