Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Parkovací automaty na Praze 7 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8556"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pa starosta si v první řadě dělá z lidí další vemeno na prachy. Ale to není, žel, nic nového. to dělá u koryta každej...

Tvrdit, že vybíráním prachů a rozdáváním pokut vyřeším problém s prostorem je myšlenka hodná kreténa ze zvláštní školy.

A uvěřit tomu, to už chce psychiatrický posudek...Pro mne to znamená jediné: nejezdím tam utrácet prachy a podnikatelé tam sídlící mají jednoduše smůlu, já u nich nemám kde zaparkovat a jedu jinam, kde se před krámem zaparkovat dá.

Stejnětak známí holt musejí počáítat s tím, že pojedou oni ke mně a né já k nim a kupodivu všichni uznali, že taková čtvrť, kde je vyděračská zona, je bydlení za trest a že se chtěj stěhovat, jakmile bude kam.
Uvedený článek je výsměchem slušným lidem. A pan starosta si ještě dovolí prohlásit, že bude navýšen počet strážníků, kteří budou vymáhat dodržování zrůdného systému místo toho, aby zajišťovali bezpečnost a pořádek v ulicích. Jistě se nedá popřít, že je třeba regulovat množství vozidel ve městě. Ale proč tvůrci zón pohrdají občany, kteří takové počty nenavyšují a sdílí jedno vozidlo v rámci celé rodiny, příp. si ho půjčují od známých?! My nemáme právo využívat takové vozidlo za stejných podmínek, jako vlastníci vozidel, přestože máme trvalé bydliště v MČ?! Je to snad tím, že stoupenci ODS pohrdají lidmi, kteří nehromadí majetek nebo si nemohou zbytečný komfort dovolit? Pan Ječmének a spol dělá ze slušných lidí občany druhé kategorie.
je mozne to zaplatit pres paysec od hellomobile?
Pá 22. říjen 2010, 17:29:40 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one