Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Nabídka truhlíků s květinami pro výzdobu oken

Oznamujeme občanům, kteří bydlí v domech  ulic Dukelských hrdinů, Milady Horákové, Veletržní, Kostelní Dělnická, Plynární, Komunardů a na Ortenově a Strossmayerově náměstí, dále domů městské části, které nebudou privatizovány, že si mohou objednat truhlík s květinami pro výzdob oken směřujících do ulice.

Truhlíky budou poskytovány zdarma na základě objednání nejpozději do 11. března 2009.

Odběr truhlíků je předpokládán po 15. květnu 2009. Informace o předání truhlíků budou občanům upřesněny v dostatečném předstihu.

Na každé okno směřující do ulice je možné objednat jeden truhlík, který zde musí být umístěn a ošetřován minimálně jedno vegetační období. Umístění a ošetřování truhlíků musí zajistit občan, který si je objednal.

Občané si mohou vybrat ze 3 variant – 1. truhlík s pelargoniemi (muškáty), 2. truhlík s letničkami, 3. truhlík s rostlinami vhodnými do polostínu.

Tímto vyzýváme všechny zájemce, aby nejpozději do 11. března 2009 kontaktovali pracovníky Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 7 na tel. 220 144 151-5 nebo na e-mail: ruklP@p7.mepnet.cz a sdělili jim počet a druh požadovaných truhlíků. Při objednání je nutné sdělit jméno, bydliště a telefonický kontakt zájemce.

Po 9. únor 2009, 20:45:28 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one