Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Fanoušci mohou za odevzdaný starý elektrospotřebič získat permanentku

Fanoušci mohou za odevzdaný starý elektrospotřebič získat permanentku - obrázek

Fanoušci mohou za odevzdaný starý elektrospotřebič získat permanentku - obrázek

Tisková zpráva, 5. února 2009

HC Sparta Praha se připojila k ekologickému projektu Zelená firma

Fanoušci hokejového klubu Sparta Praha mají šanci získat zdarma roční permanentní vstupenky na domácí ligové zápasy extraligového týmu. Stačí, aby před utkáním s klubem HC Vítkovice Steel dne 17. února odevzdali před hlavním vchodem do TESLA ARENY do speciálně označeného kontejneru s logem společnosti REMA Systém jakýkoli vysloužilý elektrospotřebič. 

„Odevzdané elektrozařízení bude vstupenkou do soutěže o pět ročních permanentek na příští sezonu
a dárkové předměty.  Soutěžící dostane za každý odevzdaný kus jeden kupon a o druhé přestávce hokejového utkání se budou losovat výherci. Chceme touto cestou motivovat naše fanoušky k vstřícnému chování k životnímu prostředí“, sdělil Tomáš Klimíček z HC Sparta Praha. Diváci se
o soutěži mohou více dozvědět na webových stránkách klubu, v zápasovém bulletinu nebo během předchozího ligového utkání Sparty s Mladou Boleslaví.

Soutěž je společným počinem hokejového klubu a společnosti REMA Systém, která se zabývá sběrem a likvidací vysloužilých elektrospotřebičů.  HC Sparta Praha se rovněž zařadila do skupiny více než tří stovek tuzemských podniků, které se zapojily do projektu společnosti REMA Systém „Zelená firma“. „Jsme rádi, že kromě klasických firem se nám podařilo získat i špičkový sportovní klub,“ uvedl Petr Kubernát, marketingový ředitel společnosti REMA Systém.

Zelená firma je projekt určený ke sběru eletrozařízení  v podnicích a institucích.  Speciální sběrné boxy jsou instalovány přímo na frekventovaných pracovištích, kam může každý z domova zdarma donést staré drobné přístroje a vybité baterie. Společnosti, které se do projektu zapojují, získají zároveň zdarma od Rema Systému i ekologické poradenství.

O kolektivním systému sběru a likvidace elektroodpadu – REMA Systém.

REMA Systém je neziskově hospodařící akciová společnost, která vznikla pro splnění povinností daných novelou zákona o odpadech. Vznik REMA Systému iniciovali největší dovozci a výrobci informačních technologií a telekomunikací v ČR. Hlavním smyslem činnosti REMA Systému je ochrana životního prostředí – zabezpečení efektivní recyklace odpadů elektrických a elektronických zařízení (OEEZ).
Za tímto účelem REMA Systém zajišťuje organizaci sběru, třídění, nakládání a recyklaci v celé České republice.

Kontakt:

Petr Kubernát, REMA Systém, a.s.

Tel: 225 988 001, mobil: 602 143 434, e-mail: pkubernat@remasystem.cz

HC Sparta Praha je jedním z nejúspěšnějších a nejznámějších hokejových klubů v historii československého, resp. českého ledního hokeje. Jako klub bandy hokeje byl založen roku 1903 a ve své bohaté historii oslavil osmkrát titul Mistra ligy. Svá domácí utkání hrají hokejisté v TESLA ARENĚ.

Kontakt:

Ing. Tomáš Klimíček, HC Sparta Praha

Tel: 266 727 470, mobil: 774 007 857, e-mail: klimicek@hcsparta.cz

 

9.2.2009 -Paulíčková Radka

Po 9. únor 2009, 21:20:27 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one