Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Dočasná změna dopravního režimu na Letné

Dočasná změna dopravního režimu na Letnél - obrázek

Dočasná změna dopravního režimu na Letnél - obrázek

Od pondělí 4.5. 2009 se dočasně změní dopravní režim na Letné

Na Letné stavbaři připravují prodloužení tramvajové tratě ke smyčce Špejchar a v souvislosti s tím bude upraven od pondělí 4. května automobilový provoz ve směru z centra. Úprava je pro motoristy změnou příjemnou, protože zkrátí úsek komunikace, po kterém se jezdí obousměrně a průjezd přes Letnou bude rychlejší.

Bude zprovozněn jízdní pruh podél stadionu Sparty. Vozidla z centra sjedou po nově vybudované vozovce mimo kruhový objezd, projedou podél stadionu a kolem tramvajové smyčky se dostanou zpět na provizorní komunikaci. Obousměrný provoz na této provizorní komunikaci tak bude zahrnovat kratší úsek, což motoristická veřejnost jistě uvítá. Toto opatření je dočasné, potrvá do 1. června,“ uvedl tiskový mluvčí Magistrátu hl. m. Prahy Jiří Wolf. 

Letenska plan 2.5.2009Výstavba tunelů Blanka je nejdůležitější investicí Prahy, kterou město v současnosti staví a přechodné komplikace v dopravě Praha i investor řeší s maximálními ohledy k potřebám veřejnosti. V současné době jsou rozvinuty stavební práce na všech staveništích, v březnu byly obnoveny ražby tunelů a raziči jsou již před Šlechtovou restaurací, na Letné ve stavební jámě roste budoucí podzemní křižovatka a v plném proudu jsou přeložky inženýrských sítí na Prašném mostě. Prostor kruhového objezdu na Letné bude uvolněn pro stavbu tramvajových kolejí.

Informace o stavbě tunelů Blanka najdou zájemci na www.tunelblanka.cz a každou středu od 14 do 18 hodin jsou v Informačním centru přímo u staveniště na Letné zástupci investora, stavebních firem i projektanta připraveni odpovídat na otázky návštěvníků.

So 2. květen 2009, 02:46:29 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one