Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

BARMANSKÉ OLYMPIJSKÉ HRY ve stylu 30. let

BARMANSKÉ OLYMPIJSKÉ HRY ve stylu 30. let  - obrázek

BARMANSKÉ OLYMPIJSKÉ HRY ve stylu 30. let - obrázek

V pražské Stromovce se uskuteční dne 12.9.2010 od 14h jedinečný festival Gentlemanů a Ladies 30. let, kde bude v netradičních disciplínách soutěžit 30 nejlepších pražských barů. Únikátní akce se tak budou účastnit barmani z pražských barů a odehraje se tak něco, co tady opravdu ještě nebylo. Na 30 pražských barů se utká na jednom hřišti, při nejvtipnějších disciplínách! Akce se budou namátkou účastnit bary Tretter´s, Bugsy´s, La Bodeguita del Medio či Cloud 9. Diváci tak budou svědky skutečně exkluzivních momentů.

Součástí akce bude dobové oblečení, skvělá atmosféra, jedinečné drinky a k tomu nabitý doprovodný program, ve kterém poprvé v České Republice vystoupí uznávaný světový muzikant Gregory-Darling se svou kapelou. 30. léta vám svými swingovými songy připomene nejznámější české Ladies quarteto Sestry Havelkovy.
 
Od 22:00h bude zahájena oficiální after párty v nedalekém, nově zrekonstruovaném prostoru Vozovna, kde bude zářit jeden z našich nejlepších DJ´s DJ Brian, spolu s Rodrigem Ardilhou, který patří do TOP 20 nejlepších v Brazílii.


Foto/ Na BARMANSKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH vystoupí i Sestry Havelkovy
 
Přijďte se vrátit do gentlemanských let, a hlavně pobavit! Podpoříte tak charitativní projekty, které jsou nedílnou součástí této velezajímavé akce. Vstupné je zdarma.
 
A kdo z barů se bude her účastnit?


1.HAVANA CLUB

2.HAVANA BEACH BAR
3.BLACK ANGEL
4.AMORES PERROS
5.CRISTAL BAR
6.BUGSY´S
7.HARLEY´S
8.THEATRO
9.DUPLEX
10.PHENOMEN
11.PUERTO RICO
12.LUCAFFÉ
13.MAZANEJ KRÁLÍČEK
14.TRETTER´S BAR
15.LA BODEGUITA DEL MEDIO
16.NEBE
17.BOMBAY BAR
18.MELOUN
19.CLOUD 9
20.FRAGOLA PROJECT

a další …


BARMANSKÉ OLYMPYJSKÉ HRY pořádá agentura KUBICZECH production pod záštitou MČ Praha 7, ve spolupráci s firmou Ultra Premium Brands, dovozcem výjimečného okurkového ginu HENDRICK´S. 
So 4. září 2010, 16:07:38 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one