Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

6 měsíců „natvrdo“ za pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství

6 měsíců „natvrdo“ za pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství  - obrázek

6 měsíců „natvrdo“ za pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství - obrázek

Páteční průběh soudního jednání u OS Kladno „nezklamal“. Přiložené fotografie, zvukové a video záznamy spolu s mojí stížností hovoří za vše! Ing. Jiří Fiala “vyfasoval“ za nic 6 měsíců „natvrdo“. Česká justice i její kontrolní mechanismy naprosto selhaly. Pasivní a nenásilné blokování vchodu do Státního zastupitelství v Nymburku tak bylo zcela oprávněným gestem a činem. Rok a půl po „činu“ zatknout a odsoudit je „úžasný“ výkon české justice! Závěrečná řeč Jiřího Fialy spolu se závěrečnou řečí jeho obhájce Mgr. Jana Kutěje, zastupujícího na poslední chvíli a bez možnosti řádné přípravy, jsou obžalobou české justice. „Soudce“ Koudelka tak vyhověl vůli justiční mafie, aby byl Jiří Fiala opět trochu uondán a potrápen. Jistě si byl vědom, že odvolání nemůže být neúspěšné. Za páteční „výkon“ by měl být soudce Koudelka okamžitě odvolán z funkce – ostatně jej Jiří Fiala během celého jednání nikdy titulem „pane soudce“ neoslovil - místy byl pánem soudní síně více pan Fiala.

 

Ing. Jiří Fiala měl pouta na rukou během prvních 34 minut, takže si ani nemohl dělat poznámky. Pět příslušníků Vězeňské služby bylo v jeho těsné blízkosti (jeden ve funkci osobního hlídače). Příslušníci Justiční stráže jistili „zločince“ vždy dva na každé straně místnosti. Během jednání došlo i k napadení Jiřího Fialy Vězeňskou službou (!!!). Už chyběla jen neprůstřelná stěna a vybavily se vzpomínky na Adolfa Eichmana! Vzpomněl jsem si i na OS Přerov v roce 2006 a neveřejný soud s kpt. BIS Vladimírem Hučínem, kdy nás vynášela PČR! Nepochybně bylo i jednání Vězeňské služby a Justiční stráže v rozporu s přepisy! Naproti tomu chování Justiční stráže na chodbě bylo naprosto korektní. Na upozornění veřejnosti o možném domlouvání se státních zástupkyň na společně lavici jako svědkyň, okamžitě reagovala. Dohromady bylo nasazeno: 6 příslušníků Justiční stráže na chodbě, 4 v soudní síni, 5 příslušníků vězeňské služby, dostavili se 2 příslušníci PČR a 10 příslušníků zásahové jednotky PČR. Tedy bezmála 30 pracovníků bezpečnostního aparátu „hlídalo“ Ing. Jiřího Fialu - a veřejnost. A to byl nedávno Jiří Fiala hostem Senátu, kde senátory informoval o stavu české justice a kteří byli jeho informacemi zděšeni. Pochopitelně žádný z nich se k soudu nedostavil (kupodivu se v Senátu mohl pohybovat svobodně – bez ochranky a bez pout). V soudní síni z něho měl „soudce“ Koudelka takový strach, že mu nechal 34 minut pouta na rukou a ještě jej nechal obklopit 5 příslušníky vězeňské služby…?! Jiří Fiala to celkem vystihl když řekl, že nechápe, jak mohl tento člověk projít psychologickými testy před tím než byl jmenován soudcem. I na veřejnost působil „soudce“ nejistě, trapně, pánem soudní síně rozhodně nebyl. Byla znát jeho značná vnitřní nejistota a rozpolcenost. Jeho chování a projevy měly daleko k vystupování psychicky vyspělé a silné osobnosti. V podstatě působil dojmem slabocha, který by se jistě uplatnil i v 50.letech jako opora režimu.

 

Více jak polovina veřejnosti se veřejného jednání nemohla zúčastnit, přitom 9 míst zůstalo neobsazených?! Soudce věděl o zájmu veřejnosti, přesto zůstala největší soudní síň po celý den uzavřena pro neveřejné jednání?! OS Kladno věděl dobře co hrozí a dělá. Předvedl veřejnosti další ukázku existence mafiánských praktik v české justici.

 

Z médií se dostavila ČTK, PRÁVO, ČRo a Kladenský Deník. Do velína ČT jsem volal dvakrát, informoval jsem podrobně o situaci a žádal aby přijela. Informace o člověku likvidovaném stylem 50. let ji zřejmě nezaujala. Alespoň odvysílala krátký šot, který byl ovšem o ničem vzhledem k tomu co se dělo u OS Kladno a kdy byly použity staré záběry!

převzato: www.sinagl.cz

Út 20. duben 2010, 09:58:29 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one