Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

URIAH HEEP !

URIAH HEEP ! - obrázek

URIAH HEEP ! - obrázek

Slavná britská rocková legenda URIAH HEEP slaví již své 40. narozeniny. Jako dárek všem příznivcům této milé muziky vydává nové album "Live in Budapest Hungary 2010" a navíc vyráží na světové turné, které nemine ani Českou Republiku. Oslava v ČR proběhne 24. května 2011 v PRAZE, KC Vltavská!
Kdy    Kde    Za kolik
24.05.2011 - 20:00 hod.    Velký sál   

Při vyslovení jména této, již dlouhá léta, legendární britské rockové skupiny, si každý pamětník ihned vybaví, že jsou jedním ze 3 hlavních pilířů stylu zvaný rock! Byli to Black Sabbath, Deep Purple a právě Uriah Heep, kdo udával směr, kterým se tento hudební styl ubíral. URIAH HEEP prodali za svou dlouhou hudební kariéru až neuvěřitelných 30 milionů nosičů po celém světě, hráli v 52 zemích světa a získali po právu přívlastek nejlepší „live“ rockové kapely na světě. Ve svém „životopise“ mají i několik dalších zajímavých „nej“, např. byli první britskou kapelou, která hrála naživo v Rusku (bylo to v roce 1987!).

Přeneste se nyní spolu s "Uriášema" do Budapešťské Petrofi Hall a vychutnejte si naplno jejich nezapomenutelné hity, zahrané s lehkostí a elegancí jim vlastní. URIAH HEEP jsou zpět, v dokonalé kondici a těší se na vás! 24. května - PRAHA, KC Vltavská.

POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce února 2011, jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na mailu: mikeskova@pragokoncert.com, na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a dále v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.
So 9. duben 2011, 09:28:06 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one