Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Provoz Zákaznického centra AC Sparta Praha

Provoz Zákaznického centra AC Sparta Praha - obrázek

Provoz Zákaznického centra AC Sparta Praha - obrázek

Předprodej vstupenek, prodej permanentních vstupenek, prodej členství ve FAN CLUBu a prodej předplatného magazínu Sparta, do toho! zajišťuje Zákaznické centrum AC Sparta Praha.


Předprodej vstupenek na jednotlivá utkání začíná v Zákaznickém centru vždy následující den po potvrzení termínu zápasu od ČMFS. Hraje-li se o víkendu nebo ve svátek, končí předprodej vstupenek v Zákaznickém centru vždy poslední pracovní den před utkáním. Pokud se hraje v pracovní den, končí předprodej v Zákaznickém centru ve 12.00 hodin

Prodej vstupenek v den konání utkání zajišťují pokladny u jednotlivých vchodů do AXA Areny, které otevírají 3 hodiny před začátkem utkání.

Vstupenky na domácí zápasy Sparty můžete zakoupit také:

 • v prodejně Nike Prague Store, Václavské nám.18, Praha 1, otevírací doba po–ne 10.00 – 20.00 hod.

 • v prodejně FootballMania, Perlová 1020/8, Praha 1, tel.224223224, otevírací doba po–pá 10-19 hod.,

  so–ne 10-15 hod.

 • vstupenky si můžete rezervovat on-line na našem webu.

 • v pražských prodejnách Sportisimo - Metropole Zličín, OC Palladium, OC Arkáda, OC Novodvorská Plaza a Galerie Fénix. Otevírací dobu prodejen naleznete na www.sportisimo.cz

Pernamentky AC Sparta Praha

Nicorette nekuřácký sektor

Nová sezóna 2008/2009 přinesla sektor i pro ty, co nechtějí být na fotbale obtěžováni cigaretovým kouřem. Od srpna je v AXA Areně otevřen Nicorette nekuřácký sektor v prostorách sektorů H71 a H72. Právě tady platí přísný zákaz kouření a i zde na Vás nově čeká při domácích zápasech nejedno překvapení v podobě dárků a slev. Nicorette nekuřácký sektor je přístupný přes vchod 4. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně číslo 4.

Aktuality

Nedaří se Vám přestat kouřit? Přestaňte na Spartě! S účtenkou za nákup balení 30 ks žvýkaček Nicorette Vám bude odečtena hodnota nákupu z ceny jarní permanentky do Nicorette nekuřáckého sektoru. Leták s informacemi zde.

Akce platí ve všech lékárnách v Praze a Středočeském kraji do konce března 2009.

RWE rodinná tribuna

RWE rodinná tribuna již od jara 2007 nabízí více než 500 bezpečných a pohodlných míst vhodných zejména pro děti a jejich doprovod. Sektory H 23 a H 24, kde najdete RWE rodinnou tribunu, se nacházejí v klidné části stadionu, dostatečně daleko od sektorů domácích i hostujících vlajkonošů. Doprovodný program zabaví jistě každého neposedu. Veškeré doprovodné akce jsou zaměřené právě na nejmladší návštěvníky AXA Areny. Volný prostor za tribunou slouží k umístění obslužných stánků a nejrůznějších atrakcí pro děti. V RWE dětské fanzóně, umístěné na lávce k restauraci McDonald's, se mohou nejmladší fanoušci vyřádit při střelbě na branku, hraní stolního fotbálku či pořídit neobvyklé fotografie z naší fotostěny. Nezapomínáme ani na nejmenší děti, pro něž je v horním patře restaurace McDonald's připraven dětský koutek (přístupný po lávce za doprovodu asistenta).

Kromě stánků s občerstvením najdete na ochozu za RWE rodinnou tribunou stánek, kde si můžete zapůjčit fandící pomůcky, sedáky a deky (v případě chladnějšího počasí). Tváře malých fanoušků zajisté rozzáří klubové barvy, s jejichž namalováním rádi pomohou naši pracovníci.

Akce na RWE rodinné tribuně v rámci jednotlivých utkání najdete níže na této stránce.

Standardní nabídka tribuny

 • půjčovna fanouškovského vybavení, teplých dek a podsedáků

 • malování klubových barev na tvář

 • roznáška občerstvení na tribunu od McDonald's

 • roznáška pečiva Michelských pekáren zdarma

 • stolní fotbálky

 • dětský koutek s odborným dohledem v krytých prostorách

  restaurace McDonald's

 • minirána – střelba míčky na terč

 • fotostěny na rodinné portréty

 • prodej magazínu Sparta do toho!

 • Fan Katalog zdarma

 • odborný dohled na děti

 • nekuřácké prostředí

 • dárky pro děti

Novinky pro jaro 2009

 • posílení pořadatelské a bezpečnostní služby

 • bonusové dárky od nových partnerů tribuny

 • autogramiáda hráče

 • speciální programy pro děti i maminky

 • možnost registrace do Fan Clubu Junior (sdružuje děti do 15 let)

 • Dětský den u příležitosti jednoho z jarních zápasů

Pro rodiny s dětmi jsme připravili zvýhodněné vstupné. Na RWE tribunu se dostanete přes vchod číslo 1 a vstupenky si můžete zakoupit na pokladně č. 1.

Aktuality

Koupit permanentku se vyplatí.
Cena vstupenky pro dospělou osobu je 140 Kč, permanentka na jarní část sezony 2008/2009 je za 500 Kč! K tomu permanentka pro dítě na celé jaro pouze za 50 Kč!

Permanentní vstupenky na RWE rodinnou tribunu jsou v prodeji v Zákaznickém centru AC Sparta Praha v areálu AXA Areny.

 

AC Sparta Praha vs SK Dynamo České Budějovice

Při prvním domácím ligovém utkání jarní sezony 2008/2009 zavítal na RWE rodinnou tribunu maskot MC Donald´s a rozdával dárky nejmenším sparťánkům. Těm se navíc podepisovala na autogramiádě posila do útočné řady Juraj Piroska.

Půjčovna dek a podsedáků, dětský koutek Mc Donald´s a dobroty z Michelských pekáren, to vše čeká na nejmenší sparťánky.


Coca-Cola Teen Point

Coca-Cola Teen Point je místem, kde si mladí fanoušci ve věku od dvanácti do osmnácti let mohou vedle fotbalu užívat také četných doprovodných akcí.

Největším tahákem jsou autogramiády hráčů, kteří na tribunu pravidelně míří za svými fanoušky. Teenageři si za doprovodu RnB muziky a Hip Hopu mohou zahrát stolní fotbálek, vyzkoušet herní konzole a zasoutěžit si o ceny. Součástí doprovodného programu jsou taneční, bikerské a sprejerské show. Po tom všem jistě přijde vhod osvěžení v podobě ochutnávek nápojů společnosti Coca-Cola.

To vše je pro teenagery připraveno za zvýhodněné vstupné na Coca-Cola Teen Point tribuně v sektorech D77 - D82, které jsou přístupné přes vchod číslo 4. Vstupenky jsou k dostání na pokladně č. 4.

Soutěž ZPÁTKY NA STADION

 zdroj: AC Sparta Praha


Čt 5. březen 2009, 14:04:21 CET
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one